Křížem krážem po silnicích

5050.jpg

http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/ http://www.radioonline.cz/radio-blanik/

Křižujete se svým kamiónem napříč republikou tam a zpátky. Dříve jste tak jezdíval i po Evropě a čas od času ještě dál a dálky jste vítal rád, protože jste se vždy podíval na místa, kam byste se jinak nikdy v životě nedostal. Vaše povolání vám tak dalo určitý rozhled a možnost srovnávat, jak se žije tady u nás a jak se žije jinde. A popravdě řečeno, vy byste neměnil, vy jste rád, že jste, kde jste a Česká republika vám vyhovuje ze všech zemí nejlépe. Ale tak to asi přirozeně je, že každý má nejraději právě tu svou zemi, kde se narodil a tak se tam cítí doma.

Dělá vám společnost dobrá hudba

A někdy se stačí zaměřit na drobnosti. Třeba když jste vyrážel do ciziny, tak vás vždycky mrzelo to, že pár kilometrů za hranicemi již nebylo možné poslouchat vaše oblíbené rozhlasové stanice. Najednou jste svým způsobem ztratil kontakt s domovem a s vašimi známými hlasy, interprety a moderátory. To už se vám nyní naštěstí nestává. Máte naladěné své oblíbené rádio blaník a s tím si vystačíte na celý den. Hrají tam totiž jednu vaši oblíbenou písničku za druhou. 

Křížem krážem po silnicích
Ohodnoťte příspěvek

Post Tags: rádio blaník


Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Křížem krážem po silnicích